| Sprouse_Anays_1999 a întrebat:

Acum cateva zile, mergand pe coridorul scolii, voiam sa ies afara in curte. Am vazut un baiat din clasa a 11-a care se indrepta spre mine. Eu m-am oprit din mers. (Nu prea mai vorbisem noi ). S-a uitat putin la mine si m-a sarutat. Si a zis dupa:"ssht". Eu nu am mai zis nimic si am plecat. In urmatoarea zi mi-a venit in cale si mi-a spus ca faza aceea a fost o gluma. Ce sa inteleg din asta?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce sa intelegi?
Evident, ca A FOST O GLUMA!

| Xdreaper21 a răspuns:

O gluma

| Idkkkkkmaaannnnn a răspuns:

Un neserios care a derutat o persoana inocenta. O gluma sau o provocare de-a baietilor. Patetici