| AmIntrebari a întrebat:

Acum o luna sau trei big grin am vazut un film pe PRO TV cu un tip ( acelasi care a fost personaj principal in Transformers) care este arestat la domiciliu si i se ataseaza un dispozitiv care anunta politia daca iesea din curtea casei. Dupa aceasta el incepe sa-si spioneze vecinii si afla ca vecinul lui era un criminal in serie si dupa asta totul devine suspans. Daca m-ati putea ajuta sa gesesc titlul filmului va voi da o FUNDA de 5 kg.Va rog din suflet sa-mi spuneti cum se numea filmul.

Răspuns Câştigător
| Hypathia a răspuns:

Cred ca la acesta te referi http://www.imdb.com/media/rm3038809088/tt0486822 Disturbia.
Şi eu l-am văzut, mi-a plăcut.

1 răspuns:
| AmIntrebari explică:

Da, multumesc, cu toate ca il gasisem deja. big grin