| iSwag a întrebat:

Am vazut vara trecuta un film pe PRO TV. Era un baia care era arestat la domiciliu. Intre timp se mutase o fata draguta langa el de care ii placea. Din plictiseala s-a gandit sa isi spioneze vecinul ( cred ca il chema Robert... pe vecin) care se mutase si el recent acolo din Texas. Intre timp la TV se spunea ca un criminal in serie din Texas a comis-o din nouwinking. El credea ca acel vecin este criminalul, dar nimeni nu il credea. Intr-o seara a adus o parasuta care nu a mai iesit de-acolo. A doua zi iesea cu o geanta plina de sange. Baiatul si-a trimis prietenul "in teren", prietenul a fost atacat de vecin blaaaa-blaaaaa( nu imi mai amintesc).
Vecinul o cheama pe mama prietenului "la o cafeluta". Baiatul se sperie, apoi nu stiu ce se intampla ca el ajunge in casa vecinului si gaseste 23891749812379382de cadavre puse la pastrare.
La sfarsit baiatul ramane cu fata care se mutase recent.

Stie cineva cum se numeste filmul?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| thewomaninwhite a răspuns:

L-am vazut si eu.