| PlayTheGame a întrebat:

Era un film cu un pusti arestat la domiciliu a fost bagat si la pro tv in iarna trecuta cred... si nu avea ce face decat sa spioneze vecini, un vecin straniu proaspat mutat care era de fapt un criminal asta il banuia si mai era si o tipa pe care asta o spiona si ii placea de ea, spre sfarsitul filmului criminalul ala o ademeneste pe maicasa in casa sa o omoare si asta o ia la fuga cu bratara de picior sa o salveze app pustiul asta mai avea si un prieten care venea pe la el. Multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| Ryder007 a răspuns:

Se numeste Disturbia, este un film bunicel.

1 răspuns:
| NemNUZ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=5GHz3C5coSI acesta este ( disturbia?)