| idc a întrebat:

..Nu stiu daca imi veti putea raspunde la intrebare dar m-am hotarat sa incerc.
Acum ceva timp am vazut la televizor un film (nu mai stiu cum se numea dar asta era si ideea)..In el era vorba despre un baiat care nu stiu ce a facut si a fost pedepsit.Ca drept pedeapsa i-a fost legat de picior sau mana(nu mai stiu exact) un dispozitiv(baiatul nu mai avea voie sa iasa din casa/curte), acel dispozitiv avertiza politia daca parasea acest baiat curtea/casa.In fine, baiatulde cand a inceput sa stea in casa a inceput sa-si urmareasca vecinul pe geam pana cand a banuit ceva despre el.Acesta (baiatul)sustinea ca vecinul lui e un criminal si ca are ascuns in casa lui mai multe cadavre. Daca stie careva, oare cum se numeste filmul caci as vrea sa-l revad.Multumesc anticipat.Dau

Răspuns Câştigător
| KokoFredyRadulescu a răspuns:

Disturbia (2007) cu Shia LaBeouf

| idc explică (pentru KokoFredyRadulescu):

Multumesc:*,asta e!:X

| KokoFredyRadulescu a răspuns (pentru idc):

Cu placere :*

3 răspunsuri:
| idc explică:

Hey TPU! ..Nu stiu daca imi veti putea raspunde la intrebare dar m-am hotarat sa incerc.
Acum ceva timp am vazut la televizor un film (nu mai stiu cum se numea dar asta era si ideea)..In el era vorba despre un baiat care nu stiu ce a facut si a fost pedepsit.Ca drept pedeapsa i-a fost legat de picior sau mana(nu mai stiu exact) un dispozitiv(baiatul nu mai avea voie sa iasa din casa/curte), acel dispozitiv avertiza politia daca parasea acest baiat curtea/casa.In fine, baiatulde cand a inceput sa stea in casa a inceput sa-si urmareasca vecinul pe geam pana cand a banuit ceva despre el.Acesta (baiatul)sustinea ca vecinul lui e un criminal si ca are ascuns in casa lui mai multe cadavre. Daca stie careva, oare cum se numeste filmul caci as vrea sa-l revad.Multumesc anticipat.Dau Funda!(aceasta este reformularea pentru ca am citit ce-am scris mai sus si nu mi s-a parut prea buna formularea asa ca am scris din nou)