| anonim_4396 a întrebat:

Acum un an la inceputul verii, am iesit la un local iar un baiat de la alta masa ma privea destul de insistent pe tot parcursul celor 2 ore care am fost prezenta acolo cu niste fete.Una dintre fete il cunostea si s-a dus la masa lui, la care mai erau si alti baieti prezenti ca sa il salute iar el a intrebat-o cine sunt.Ea ii a spus ca sunt o fata misterioasa fara nume dar din acea zi nu ne-am mai intalnit decat acum la inceput de an, in clasa a 10-a la liceu.De fiecare data cand ne intalnim prin curte sau prin holurile scolii, privirile noastre se intersecteaza timp de cateva secunde dar nu am vorbit absolut deloc unul cu celalt..Eu nu stiu ce sa cred, ii place de mine?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Da, cel putin e atras fizic de tine. Spune-i prietenei tale ca ai vrea sa-l cunosti si sa-l cheme si pe el cu prietenii lui cand mai iesiti.

| Gunoi a răspuns:

NUp e doar interesat de tine, aşa e la început eu zic să nu te ambalezi prea tare pentru început

| DamianTPU a răspuns:

Da. Te place.
Dar sa stii ca ea te place, dar nu vrea sa arate asta. Vrea ca tu sa o placi si ea sa se prefaca ca nici nu te cunoaste. Am mai inatlnit cazuri din astea. Cel mai bine este sa nu o bagi in seama. Astfel ea va sti ca trebuia sa arate asta. Ca te place.

Deci, in concluzie : Te place, nu vrea sa arate asta. Tu trebuie sa nu o bagi in seama pana cand isi va dori sa stea mai mult cu tine.
Funda? :O

| Anonymous7755 a răspuns (pentru DamianTPU):

Multumesc de raspuns dar eu sunt o fata iar acel baiat a vorbit cu prietena mea in acea seara si a intrebat-o cine sunt dar de atunci nu ne-am mai vazut pentru un an.Tu spui ca el nu vrea sa arate ca ma place sau ceva?