| cristina10 a întrebat:

Ai voie sa te speli cu apa fierbinte pe timpul menstruatiei daca nu ce se poate intampla

Răspuns Câştigător
| doar.pt.voi. a răspuns:

Nuuuuu! nu ai voie se te speli cu apa fierbinte(te va durea burta de nu'ma nu'ma). apa calduta e bine venita si nu folosii sapunuri/balsamuri parfumate(aromate) fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| vivigirl a răspuns:

Daca te speli cu apa fierbinte faci hemoragie. Adica o sa-ti curga mai mult. Asa ca spala-te cu apa calduta happy.

| Hera_7281 a răspuns:

Iti vine mai mult ciclu(mai abundent, mai multe zile) daca te speli cu apa fierbinte.