| sexychick_4075 a întrebat:

Ajutati-ma va rog.Am 14 ani si am sanii foarte mici.Defapt nu am deloc. Exista exerciti sau vreo sansa sa fac sa imi creasca sani mai repede deoarece incep chiar sa arat penibil si nu mai pot :d?

7 răspunsuri:
| Coriii a răspuns:

Lol laughing trage de ai laughing nu glumesc
laughing
nu poti sa le faci nimic si eu am tot 14 ani si nici nu zici ca am... dar sa nu faci greseala de ati pune sutienwinking
ei vor creste cu timpulwinking
bafta

| sexychick_4075 explică:

Multumesc da timpu nu ma ajuta.Eu arat super pe nibil si toate prietenele mele sunyt mai dotate ca mine...nu mi-au mai crescut sanik din clasa a 6a si atunci ii aveam foarte mici si acum ii am la fel si nu mai pot.

| Ela_PuRpLe a răspuns:

Stai linistita, esti in crestere iar sanii mai au destul timp sa se dezvolte.Fiecare fata e diferita, daca de ex colegele tale au sanii mari nu inseamna ca tu ai vreo problema sau ceva de genu`.
Poti face sport, innotul ajuta la dezv armonioasa a corpului mai ales a sanilor.
Cauta pe internet exerctii care ajuta la dezv sanilor si vei gasi multe variante.

| Incubus a răspuns:

Da sa ii legi de cu lant de o masina si sa astepti sa plece cineva cu ea.pana atunci foloseste si tu sutiene cu bureti ca doar majoritatea asa fac

| minu a răspuns:

Nu si nu e nimic in neregula, unele fete sunt mai dotate altele nu. Simle as that. Apropo dezvoltarea ta fizica are loc pana la varsta de 16-17 ani maxim 18, asa ca ai grija ce mananci cum te intretii etc. etc. P. S. Sunt baiat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asteapta... la alte fete se dezvolta mai devreme... la altele mai tarziu...