| catalinadulcik a întrebat:

Buna TPU happy
Am o problema imensa`! x_X Peste o saptamana este ziua iubitului meu, implineste 18 ani, ce cadou as putea sa-i iau? sad Am ramas fara idei sad
Imi trebuie un raspuns urgeeent:X

1 răspuns:
| CosminCSM00 a răspuns:

Depinde numai de ce preferinte are. De exemplu poti sa ii iei un ceas frumos care sa il poarte mereu si sa nu te uite niciodata, sau daca ii plac filmele cumpara-i un cd bun cu ce ii place lui, sau daca vrei ceva mai scump un lantic de aur si o bratara [ ca doar odata face 18 ani] sau un telefon mai performant... sper ca te-am ajutat