| Andmanny a întrebat:

Ajutor! am nevoie de un sfat! imi place la nebunie de o fata, asa s-a primit ca intr-o zi ea prima mi-a spus ca ma iubeste si tot atunci si eu i-am marturisit acest lucru, nici n-a fost nimic serios si peste cateva zile si-a schimbat parerea, tot am incercat sa aflu de ce, sa ies cu dansa, dar degeaba, acum e asa, ok, prieteni, ea de fapt e in centrul atentiei si se comporta cu toti destul de bine, acum dupa o luna doresc insa sa aflu poate mai simte ceva, sunt dezamagit insa nu doresc sa-i arat asta, la alte fete nici nu ma gandesc pentru ca chiar o iubesc. cel mai dureros lucru este ca ieri seara s-a sarutat asa pur si simplu cu un prieten de-al meu, in fata mea... nici nu stiu ce sa cred, dar nici s-o uit nu pot.

eu nu-s prea indraznet asa, ca sa sar in gat la fete sau sa le provoc ceva fara nici un motiv pot sa spun ca, le simpatizez si le stimez, ma comport destul de modest si respectuos. ah da, sunt foarte realist in ceea ce priveste unele relatii sau probleme.

ce-ati face voi? poate s-o uit? dar cum?

Răspuns Câştigător
| pink07 a răspuns:

Esti un baiat cu picioarele pe pamant.
si crede-ma ca orice fata isi doreste sa stea cu baiatul placut de mai multe fete.
acea fata de care te-ai intragostit este exact asa. iti place de ea pentru ca multor baiatii le place. trebuie sa te simti indiferent sa ii areti ca nu iti pasa de ea. si fii sigur ca intr-o zi ea se va intoarce la tine... trebuie sa ai putin orgoliu ca sa fi in fata ei... ce pot sa-ti spun. succes! si nu uita ca in viata avem si bune si rele

2 răspunsuri:
| pink07 a răspuns:

Cu placere. ma bucur ca am fost de ajutor. si mss mult pf fundita!

| Andmanny explică:

Exact, sper si eu, multumesc!