| Andmanny a întrebat:

Ajutor! am nevoie de un sfat! imi place la nebunie de o fata, asa s-a primit ca intr-o zi ea prima mi-a spus ca ma iubeste si tot atunci si eu i-am marturisit acest lucru, nici n-a fost nimic serios si peste cateva zile si-a schimbat parerea, tot am incercat sa aflu de ce, sa ies cu dansa, dar degeaba, acum e asa, ok, prieteni, ea de fapt e in centrul atentiei si se comporta cu toti destul de bine, acum dupa o luna doresc insa sa aflu poate mai simte ceva, sunt dezamagit insa nu doresc sa-i arat asta, la alte fete nici nu ma gandesc pentru ca chiar o iubesc. cel mai dureros lucru este ca ieri seara s-a sarutat asa pur si simplu cu un prieten de-al meu, in fata mea... nici nu stiu ce sa cred, dar nici s-o uit nu pot.

eu nu-s prea indraznet asa, ca sa sar in gat la fete sau sa le provoc ceva fara nici un motiv pot sa spun ca, le simpatizez si le stimez, ma comport destul de modest si respectuos. ah da, sunt foarte realist in ceea ce priveste unele relatii sau probleme.

ce-ati face voi? poate s-o uit? dar cum?

Răspuns Câştigător
| MisterDariusBoy a răspuns:

Daca tu spui ca sa sarutat cu un prieten de'a tau.eu cred ca nu era sincerastraight face. daca spui cuiva ca il iubesti.nu poti sa te schimbi chiar asa din urmatoarea zi. sfatul meu este sa o uiti.sau sa incerci sa te dai si la alte fete in fata ei sai areti ca nu iti pasa, si cine stie. poate o sa fie geloasa si o sa vina sg la tinebatting eyelashes

3 răspunsuri:
| Andmanny explică:

M-am gandit si eu la asta, ca nu-i genu` meu, in fine credeam ca se va schimba(sunt si de acestea care-si gasesc iubirea si gat se cumintesc) dar tot asa continuie sa flirteze.

cred ca voi incerca s-o uit(

| nicegirl4kiss a răspuns:

Pai din spusele tale mi se pare ca ea nu e prea genul tau...scuze ca iti spun dar dupa cate ai zis ea nu prea are bun simt in dansa...asa am patit si eu. stiu ca e greu fa cred ca ar trebui sa o uiti

| frateleh a răspuns:

Eu nu prea stiu ce sa faci. Dar eu cred ca ar fi bine sa mai incerci... poate cine stie... se va intoarce la tine!