| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor. Azi m-am certat cu o colega pentru ca ieri am intrebat-o cum merge relatia cu iubitul eiiarin momentul acela era tatal ei. Acum ma acuza ca eu i-am strigat relatie.Ea ma barfeste si e gen fitoasa iar eu sunt mai baietoaica dar icerc si eu sa par ca ele si uite ce iese. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| Acidulat_Suculete_1996 a răspuns:

Lasa-le,daca ajung sa iti faca asta inseamna ca nu merita, doar fa-o sa isi dea seama ca ea greseste mai mult decat ai facut-o tu prin acel gest mic...bafta

6 răspunsuri:
| MissmysteriousS a răspuns:

Să o ignori!
E cea mai bună cale, ignorând-o, într-un final va face si ea acelaşi lucru. Baftă!

| bunicisibuni a răspuns (pentru MissmysteriousS):

Multumesc asa voi face deja i-am dat ignor pe fb

| PinkTerror a răspuns:

Intrebarea mea este daca tu vrei sa fii tu sau sa fii inca una care ingroasa randurile.

daca imi raspunzi la intrebarea asta te ajut sa iti indeplinesti dorinta. ^_^

| bunicisibuni a răspuns (pentru PinkTerror):

Pe vreausa fiu eu dar nu pot pentru ca la scola incep sa rada ca sunt mai baietoaica

| PinkTerror a răspuns (pentru bunicisibuni):

Pai uite ce e.

Daca tu iti doresti sa ai propria ta personalitate nu lasa sa pe cei de la scpala sa ti dicteze cine esti.

Poate ca a fost o greseala sa o intrebi de fata cu tatal ei de relatie, dar oare, nu crezi ca undeva in sinea ta poate ai facut-o intentionat ca un raspuns la schimbarile pe care te simti obligata sa le faci pentru a "fi populara"?

Popularitatea asta in liceu conteaza cam cat conteaz o unghie rupta pe parcursul vietii. se zice ca cine se aseamana se aduna. Dar nu la liceu. O sa incepi sa gasesti oameni care te apreciaza si care inteleg ce vrei sa zici daca mergi la o facultate care te reprezinta sau daca intri in niste grupuri de oameni cu interese similare cu tine.

Nu trebuie sa te schimbi pentru ei. Trebuie sa gasesti oameni care sa aprecieze ceea ce ai TU de oferit.

Have fun.

| KiduuxD a răspuns:

Nu am înțeles nimic. -_-