| adryutzza13 a întrebat:

Am si eu o problema si sper sa ma ajutati big grin. Am o prietena cu care sunt foarte buna prietena de la gradinita, ea imi spune ca sunt sora ei si ca nu ne putem niciodata certa. dar acum am facut-o! Ea are un stil fitos dar am acceptat-o asa cum e pana cand o fata (tot o prietena de-a mea cu care m`am certat tot ieri ) a venit la mine si a inceput sa ma intrebe ca de ce am facut`o proasta si chestii. Dar de fapt prietena mea ii spusesee aceste lucuri, nu stiu de ce thinking De la un timp e foarte nesimitita...si ma face sa ma cert cu toti prietenii mei. De exemplu am un baiat cu care ma inteleg super bine, e mai mare ca mine dar nu e o problema, problema este ca el este cu fata aceea(nu cea fitoasa ca sa zic asa laughing ). Acum ca m-am certat cu ea ii spune lui niste chestii cum ca ma folosesc eu de el, si m`am certat si cu el. Acum ea e in culmea fericirii si se poarta foarte urat cu mine si ma barfeste peste tot. Si inca o problema ar fi ca mie imi cam place de acel baiat si acum ca m`am certat cu el din cauza ei...ma simt super naspa. Ce ar trebui sa fac? Sau cum pot sa le fac sa taca din gura o data? Cum ar trebui sa actionez? Ms :X P. S. daca nu intelegeti:d in a doua parte este vorba de fata nu fitoasa laughing ( adica si ea are figuri da zic asa big grin )

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignora-le! Trateaza-le cu posteriorulbig grinnu le da satisfactiehappy
Gandeste-te ca nu s-a intamplat nimic, se intorc singure la tine, dar daca sunt fitoase, dupa cum spui tu, cauta-ti o prietena care sa iti merite prieteniahappy
Bafta!

2 răspunsuri:
| RuXaaNdRRa a răspuns:

daca ea este prietena ta cea buna, asteapta trece printr-o perioada naspa nu uita de anii prieteniei voastre si vb deschis cu ea poate nu isi da seama

| AnonimaDoarTaci a răspuns:

Doamne parca mi-ai fi sora serios:O. Exact asa am patit si eu m-am certat cu prietena mea cea mai buna si cu prietenul meu cel mai bun. Sfinte!:O.serios acum nu pune atat la suflet:-J... Da le pace sa faca ce vorhappy. ii viata lor.Sincer nu ii mai baga in seama nu le mai da satisfactie zica ce or vrea despre tine din moment ce tu ai incredere in tine vei trece peste ele asa pe si peste un pot.Bafta:dhappy