| DAnc3 a întrebat:

Ajutor TPU mi-am rupt ochelarii de vedere si nu stiu ce sa fac, daca afla mama ma omoara.

6 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Mama ta va afla asta oricum, mai bine ii spui si iti faci altii noi. De aflat oricum o sa afle, crede-ma stiu cum e, este doar o chestiune de timp pana afla.

| DAnc3 explică (pentru Mayhem666):

Ramele au fost 900 de lei, lentilele 1100

| Mayhem666 a răspuns (pentru DAnc3):

Cam multicel, dar mama ta va afla oricum, eu zic sa ii spui, si o sa vedeti voi cum o sa va descurcati, problemele se rezolva discutand, nu ascunzandu-le.

| CuriousStuff a răspuns:

Greseala recunoscuta e pe jumatate iertata. Asa ca mai bine ii zici tu decat sa afle ea mai tarziu.
Ca de aflat, sigur afla.

| KanezuY a răspuns:

Eu am patit asta de multe ori sa mi se rupa ochelarii, mai bine ii spui direct.

| BiancaT17 a răspuns:

Daca mama ta a avut bani sa iti cumpere ochelari de 2000 RON, fii sigur ca o sa aiba bani sa-i duca la reparat gen...