| me_3408 a întrebat:

Am 1.58 si 38 de kilograme, mie mi se pare mult, credeti ca ar trebui sa mai slabesc sau sa ma mai ingras Mersi kiss

Răspuns Câştigător
| JustMe a răspuns:

Cred ca ar trebui sa te ingrasi eventual. Dar depinde de fiecare, daca arati bina asa, ramai asa. Dar in nici un caz nu trebuie sa slabesti!

21 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

straight face
Cred ca ai vrut sa scrii 48 sau 58 de kg big grin
Daca 38, esti slaba rau big grin
Am 15 ani, 1, 67 si 55 de kg.
Sora`mea are 9 ani, 1, 40 si 30 de kg big grin.
Ingrasa`te. sa atingi 50 de kg.

| JustMe a răspuns:

Ms de fundita:*

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Trebuie sa te mai ingrasi macar cu 5 kg.

| anad a răspuns:

Ce varsta ai? Mie mi se pare ca ar trebui sa ai pana la 45 de kg. Poti sa te mai ingrasi cel putin 5 kg!

| larrii a răspuns:

Sa te ingrasi :d eu am 1. 60 si 50 de kg...

| Crs a răspuns:

Poate ai vrut sa scrii 48 de kg straight face!
Esti slaba tare straight face
Am o prietena care are cam tot asa in jur de 1. 60 sau chiar mai putin si are 39 de kg si nu are nicio forma straight face
Ingrasa-te macar cateva kg straight face

| l0rre a răspuns:

Au doamne... mie mi se pare cam slabutza.cred ca ar trebui niste kilograme in plus.

| Anonimusss a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa ramai asa daca spui ca ai 12 ani.Si eu eram slabuta la varsta ta.Si acum sunt numai bine. O sa ai timp sa te mai ingrasi in timp. Tu stii ce e mai bine pentru tine.

| me_3408 explică:

Nu sunt cat un bat straight face Am maini destul de groase picioarele la fel.Nu mi se vad coastele, adica am fete care au mai multe kilograme decat mine si au mainile cat un bat. Mie mi se pare ca e destul de normal. Vreau sa zic ca nu par foarte slaba happy

| me_3408 explică:

Chestia e ca chiar daca as vrea sa ma ingras nu prea pot.Mananc cat vreau nu tin regim. O sa incerc sa ma ingras, da nu mult maxim 41 de kilograme pentru ca prietenele mele sunt mai scunde decat mine si asa au mai putine kilograme si nu as vrea sa ma fiu cea mai grasuta. Iar lumea si doctororul de familie zic ca am o silueta buna.Deci cum am zis o sa ma ingras putin de dragul vostru laughing dar nu mai mult de 41 de kilograme big grin kiss

| MiSskAt-xx a răspuns:

Si mie mi se pare ca esti cam slabuta. Eu am 1, 62 sh 49 kg si nu sunt grasa, toti imi spun ca arat bine big grin thinking

| fsdfdsfdsf a răspuns:

Mai pune :p

| raisssa a răspuns:

Daca ai 1, 58 atunci ar trebui sa ai o greutate aproximativa 48kg, deci.stii ce ai de facutlaughing

| BaddieBae a răspuns:

Ar trebui sa te ingrasi cel putin 5 kilograme.Esti cam slabuta. Da cati ani ai?

| BaddieBae a răspuns:

Eu am 12 ani, 1, 58 m si 46 kg si medicul mi-a spus ca e bine cum sunt si toti imi zic ca arat bine cu ''silueta'' mea.laughingDeci ingrasa-te putin.

| mihaela_7915 a răspuns:

Un pikutz sa te mai ingrash...

| Micuta55 a răspuns:

E si normal sa ai 38 de kilograme dapu tu cum ai vrut?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la inaltimea ta mi se pare ca esti putin slaba. greutatea ta ar trebui sa fie inaltimea[centimetrii] minus 10. deci 48 de kg, asa stiam eu. Totusi, 38 kg, e cam putin. Mai ingrasa*te sa arati si tu putin mai bine. In niciun caz sa slabeeesti :O omfg! Sau poti sa ramai asa. thinking Cum doresti

[punct]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa te mai ingrasi...si eu am 1. 55 si 38 kg si sincer iti zic...trebuie sa te mai ingrasi macar 5 kghappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-3kg