| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si iubesc un baiat mai mare decit mine. Ce sa fac?

5 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Sa ii dai de inteles ca'l placi. daca si el face la fel norocul tau, daca nu cauta altulwinking (nu iti sugerez in nici un caz sa exagerezi sau sa ii spui, stiu cum e sa te simti prost daca el nu simte acelasi lucruwinking ) deci o privire, un zambet ii de'ajuns. daca si lui ii place de tine o sa intre el in discutie.winking kiss

| St!L a răspuns:

Citeste o carte!laughing

| M.madallina a răspuns:

Cand eram la scoala cea veche, si mie imi placea de un baiat mai mare decat mine. ei bine...si acum imi mai place de el, nu l-am uitat. daca este cu doar un an doi mai mare decat tine, te poti duce la el sa ii vorbesti, daca este mai mare...nu stiu

| lololololol a răspuns:

Mai mare decat tine cu cat? Un an, 2? Daca da, intra in conversatie cu el si daca te place iti va zice, dar daca e mai mare cu 3, 4, 5 ani etc, mai bine lasa'l. Si sa nu neglijezi scoala.

| alexandra_3253 a răspuns:

Pai cu cat e mai mare ca tine? daca e cu un ani doi poti sa-i spui ca-lk iubesti in kz ca nu stie... daca e mai mare nu are rost ca poate nu o sa te ia in klkul...succeswinking