| anonim_4396 a întrebat:

Eu iubesc un baiat dar cum fac sa aflu daca si el ma iubeste pe mine?

Răspuns Câştigător
| LoryM22 a răspuns:

Pai poti sa il testezi, sa vezi de ex daca ai merge cu ul alt baiat laun suc, cum ar reactiona dupa, sau sa nu-l suni o zi, daca te suna el inseaman ca e ingrijorat...multe altele, sau poti pur si simplu sa vborbesti cu el asa este cel mai corect. daca aveti aceleasi sentimente unul pentru celalalt inseamna ca trebuie sa fiti impreuna.Succes!

6 răspunsuri:
| Parintele a răspuns:

Intreaba-l.

| andreutz a răspuns:

Da-mi numarul lui si il intreb eu! happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cerei o mica favoare, cerei un sfat, cerei chiar ajutorul intr-o anumita problema sentimentala sa zicem si il observi cum reactioneaza.Simplu ca buna ziua.Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragele mele, eu cred ca ar trebui sa va verificati si gramatica daca vreti sa va placem. Nu de alta dar nu ne prea plac analfabetele.
Asa ca mai mergeti si pe la scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uite cum se comporta el cu tine si o sa vezi daca ii placi

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Intreba-l sau pune pe cineva apropiat de el sa il intrebe.