| Ryuuzuka a întrebat:

Iubesc un baiat. ce ar trebui sa fac ca sa se uite la mine?

Răspuns Câştigător
| KeoAndrewDo a răspuns:

Fii draguta cu el si fa-l sa te placa prin look'ul tau, si sa fii draguta cu el daca vrei sa il ai totul se bazeaza sa ai incredere in fortele tale dupa ce vede ca esti draguta cu el a sa accepte plus depinde varsta. Ar mai fi o metoda sa spui unei prietene bune de a lui sa ii spuna ca il placi si daca a sa te considera draguta ai castigatwinking funda?

3 răspunsuri:
| 5SOS a răspuns:

Atragei atentia.Fal sa rada, vorbiti pe mess si la scoala apropiete de el si dupa incearca sa ii spui ce simti pentru el.

| Christinne8 a răspuns:

Pai incearca sa te imprietenesti cu el. [asta daca nu esti prietena cu el] Si ar trebui sa afli mai multe despre el.ce muzica asculta.trupe preferate. si sa-i spui ca`ti plac si tie trupele acelea.etc.laughingincearca sa-l faci sa`si dea seama ca aveti multe lucruri in comun.