| MarrieMarie a întrebat:

Daca iubesc foarte mult un baiat, si este mai mare ca mine, ce pot face ca sa ii "sar in ochi"?

Răspuns Câştigător
| rhe3a a răspuns:

Cu siguranta comunicarea este cea mai buna metoda, dar daca esti un pic timida ai putea lua-o cu incetul...eu stiu priviri zambete, sa faci rost de nr. lui sa-i dai mesaje...prieteni care sa vb.pentru tine, dar cred totusi ca abordarea directa este mai buna idee.Succeshappy

1 răspuns:
| IndescribableChild a răspuns:

Nimic...daca este diferenta prea mare in ochii lui o sa pari doar o copila...De preferat sa te observe el, fii naturala