| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si nu prea am sani abia au crescut si port sutien. Prietenele mele imi apasa pe sutien si spun ca am push up dar eu nu am si este foarte jignitor. Ma simt prost! Exista vreun tratament natural pentru marirea sanilor?(nu mi-a venit ciclu)

Răspuns Câştigător
| dialia a răspuns:

Din pacate nu, nu exista un tratament marimea sanilor este genetica, nu trebuie sa iti faci griji deoareca ai doar 12 ani, iar media de varsta pana la care pot creste sani este de 15-16- sau chiar 17 ani (depinde de persoana ) car despre prietenele tale, nu le baga prea mult in seama, oricum la 12 ani foarte putine au cu ce se lauda la capitolul astawinking

6 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunteti o generatie varza, la 12 ani problema voastra sunt sanii? si mai lasi si lumea sa te atinga asa cand le arde lor? la 18 ani sa iti pui implanturi, pana atunci vezi ti de scoala

Răspuns utilizator avertizat
| zidarcristi a răspuns:

Nu stiu scuze sunt baiat
funda?

| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Eu nu inteleg de ce permiti sa ti se puna mana pe sani pentru a primi apoi jigniri...fii draga mai serioasa si nu mai permite la orice sluta sa te atinga.