| anonim_4396 a întrebat:

Am 12 ani si penisul de 8 cm in erectie. este bine? mie mi se pare ca nu. toti prieteni mei sunt mai adezvoltati ce sa fac sa il maresc

6 răspunsuri:
| sorin a răspuns:

Dai mai mult in caplaughing

| mariutza a răspuns:

Nu'i bine sa stii. du-te urgent la medic...Hoo calm.clar k ii bine.ai debea 12 ani...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am 12 ani si am aceeasi mărime ca tine in erectie

| whocares_5309 a răspuns:

Deci nu conteaza marimea, ci cum folosesti instrumentul. sti, e ca si cum ai avea un pix: daca e mare si cu aur si cu diamante si nu sti sa scrii cu el si iti scapa cerneala e GRAV
daca ai un pix normal, de dimensiunea ta si sti sa te controlezi si sa il folosesti e bine

| nimic a răspuns:

Stai calm, toti baietii au problema asta... nu te alarma pana la urma la toti creste...