| AnemonaP a întrebat:

Am 13 ani si vreau sa am stop la ciclu. ce pot lua ca sa nu imi mai vina? Ceva natural? care sa nu dauneze.Sa nu-mi vina.nu anticonceptionale, ceva ieftin daca se poate, oare facut in casa? Funda+vot
P. S. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| CandyTetris a răspuns:

Inafara de anticonceptionale eu stiam ca nu exista nimic si daca ar exista pana si anticonceptionalele dauneaza d'apoi ceva faurit in casa.Totusi,ce motiv ai putea avea sa vrei cu atata disperare sa-l opresti? Oricum in 4-5 ani nu o sa mai dureze atatea zile, si chiar o zi pe luna de durere nu te omoara.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Evident ca nu exista asa ceva. Doar menopauza.
Menstruatia lunara este un semn ca esti femeie, ca totul este in regula si ca intr-o zi o sa poti deveni mamica. Sunt atat de multe avantaje in a avea menstrautie, incat practic micul discomfort nici nu mai conteaza.

| pwp a răspuns:

Nu exista ceea ce vrei tu...

| Buffy08 a răspuns:

Nu cred ca exista > <

| AddePitiqqa a răspuns:

Heyy.De ce nu vrei sa mai ai menstruatie.iti este frica sa nu te trezesti cu vreun bebe?¿ GlumesC.Nu cred ca exista asa ceva poate doar la Chinezi rolling on the floor

| pinky_1179 a răspuns:

Esti nebuna fetita?:o nu exista...dar dc vrei sa nu iti mai vina? poti doar sa il grabesti.adika daca vrei sa vina mai repede.ridica greutati.alearga.fa sport.:*

| ioana_4313 a răspuns:

Stiam ca exista niste pastile dar nu mai stiu numele, intreaba si tu la farmacie happy si da, sunt naturale