| anonim_4396 a întrebat:

Am 13 ani, si vreau sa imi las mustata si barba sa creasca.Barba o vreau de 1 cm in partea de jos a fetei, si o mustata mare gen handlebear.CAm la ce varsta creste barba si mustata si ar trebui sa mi-a rad ca sa creasca uniform?
funda raspunsului care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| AlexandruParaschiv98 a răspuns:

19-20 de ani sau chiar mai mult, si eu zic sa nu-ti lasi mustata deoarece vei fii bataia de joc a colegilor la scoala sau liceu, o sa zica esti fecior si cand o sa ajungi la varsta aia nu o sa iti mai stea mintea la prostii d-astea!

| anonim_4396 explică (pentru AlexandruParaschiv98):

Multumesc,ma mai gandesc.Probabil ca daca o rad o sa creaca mai frumos cand va fi cazul adica pe la vreo 20 de ani.

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

De ce spune ca am 4 raspunsuri daca am doar 2?

| NaneSchizophrenia a răspuns:

Pe la vrei 18 ani.happy Bafta!

| Futhakari a răspuns:

Nu toti suntem ghinionisti ca Paraschiv982 sa ni se spuna feciori sau mustata.In primul rand nu ati creste barba la o anumita varsta trebuie sa te barbieresti casa ti se indese si apoi lasi sa ati creasca frumos.Si la 13 e cam devreme sa te barbieresti eu am pus lama pe fata cand am intrat la liceu in a 9 si de atunci am inceput sa ma barbieresc.

| anonim_4396 explică (pentru Futhakari):

Ok fecior cum zici tu happy

| anonim_4396 explică (pentru Futhakari):

scuze am scris gresit. pace? happy

| AlexandruParaschiv98 a răspuns (pentru Futhakari):

Imi place numele tau(emana inspiratie) si cum ar fi sa vezi un copil in clasa a Vll a cu barba si mustata, adica cunosc persoane care au 21-22 de ani si de abia a inceput sa le creasca barba si da frate in zilele noastre daca vii la liceu sau scola cu mustata, risti sa fii luat la misto, pentru ca nu e toata Romania e cum e la voi la Moldova sa se spele omu la o saptamana si nu stiu daca pe la voi a ajuns big-ul de ras, asta e noi ne spalam minim odata pe zi si ne radem regulat, daca tu esti obisnuit sa stai cu parul si jegu pe tine ca pe caine e alegerea ta dar o sa se ia lumea de tine in tramvai sau masina de transport in comun pentru ca puti!

| anonim_4396 explică (pentru AlexandruParaschiv98):

Ma ca sa stii nu sunt moldovean, insa bunicul meu e, si ce ai tu cu moldoveni? Pun si eu o intrebare, un copil mic, tie unui om mare si dumneata te pui in cearta cu mine? Ce treaba ai tu ca imi las eu mustata? se potriveste cu creasta, plus ca doar am cerut sfaturi.Nu trebuie sa fi rau

| anonim_4396 explică (pentru AlexandruParaschiv98):

Ti-am spus din greseala paraschiva ca nu am stat sa citesc tot numele da corectez acum scuze.

| AlexandruParaschiv98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu era pentru tine raspunsul, era pentru Futhakari, daca te uiti la mine la raspuns in dreptul numelui meu scrie in paranteza pentru futhakari.

| anonim_4396 explică (pentru AlexandruParaschiv98):

Oricum ce ai cu moldoveni?

| AlexandruParaschiv98 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am nimic cu ei dar unii cum este futhakari se cred niste vedete foarte inteligente, asta a fost tot!

| anonim_4396 explică (pentru AlexandruParaschiv98):

Ochei scuze happy

| Futhakari a răspuns (pentru AlexandruParaschiv98):

Omule inchide gura mai des, nu stii ce vb acuma e la moda sa ai barba. Acuma nu toti suntem cu puff de gaina pe fata ca tine laughing si esti minor dupa cum vad si nu poti pricepe niste lucruri usor. Si zici ca numele care l-am pus e de inspiratie foarte bine ma bucur sa aud asta dar pe unii i inspira prost.

| Futhakari a răspuns (pentru AlexandruParaschiv98):

Si daca te lasi batjocorit de oameni in *** de retardat ce esti o sa fi un pampalau toata viata si o sa si mori virgin, vad ca tie ati pasa ce zice gura lumii traiesti in continuare asa.Vad ca te descri pe tine cu spalatu la o saptamana si esti si un nenorocit mare.Ma simt mai bine acuma laughing