| kityshiatat a întrebat:

Am 14 ani. atunci cand un baiat te pipaie (iti pune mana pe sani, fund etc.) si zice ca frea sa te f**a (sa faca sex cu tine) atunci te place sau isi bate joc. (asta pe care il stiu mi-a pus timp de un an mana peste tot si ma luat in brate, unii zic ca glumeste, dar eu ma inteleg bine cu el). Voi ce spuneti isi bate joc sau ma place?

6 răspunsuri:
| nuamnuvreau a răspuns:

Normal ca isi bate joc de tine. Baietii care te plac cu adevarat nu fac asa ceva, ai si tu putina demnitate, ce naiba!

| Dianna21 a răspuns:

Poii. Depinde de felul lui de a fii.
Poate el e mai pervers de felul lui si stai linistita caci sunt multi baieti de acest fel. Cunosc si eu cativa.
Dar uneori pot lasa o impresie chiar daca sunt doar niste vorbe :p.
Sincer eu cred ca te place :d. doar ca acesta este felul lui de manifestare.
Intrebarea este daca tu il placi sau nu pe el happy.
Funda puppy dog eyes?

| kityshiatat explică (pentru Dianna21):

Eu il plac, da nu stiu daca el ma place

| Dianna21 a răspuns (pentru kityshiatat):

Ai incercat sa il intrebi?
intreaba-l daca chiar simte ceva pentru tine sau pentru el e doar o joaca big grin

| Costache_Tin_1956 a răspuns:

Ii place sa-si bata joc.

| angelRBD a răspuns:

Se distreaza, iar tu esti doar o jucarie, pe care cand se va plictisi o va arunca.