| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani.Sunt fata.Imi plac barbati intre 30-45 de ani si nu stiu de ce.Nu am avut niciodata un prieten de varsta mea deoarece ii consider niste copii. Mi-au placut ceva baietii dar nu am avut ocazia sa vorbesc cu ei. Iar ceea ce tine de barbati, nici acestora nu le-am zis ce simt.Pt ca fac parte dintr-o familie educata si nici nu ma gandesc sa am o asa relatie. Dar gandul imi sta tot la ei.De exemplu acum am facut ca un fel de obsesie pentru un barbat de 35 ani.Sunt o fata frumoasa(sincer), si barbatii se uita dupa mine. Oare de aceea imi plac? Ce sa fac? Multumesc

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Iti ofera un mai mare sentiment de protectie...
Incearca sa vezi si ce e sub ambalajul unui baiat de varsta ta. Imposibil sa nu fie unul pe placul tau daca esti hetero.

| Catalion a răspuns:

Esti viitorea Monica Columbeanu? Acei baieti de 30-45 de ani sunt de fapt barbati, oameni in toata firea, nu baieti si daca ai fi cu unul de varsta aia, el ar fi acuzat de pedofilie si ar face parnaie. SoftCristi are dreptate atunci cand spune ca iti ofera un sentiment de protectie, chiar daca poate nu esti constienta de asta, dar ar trebui sa apelezi l-a un psiholog pentru ca ai o problemuta si online nu poti fi ajutata cum trebuie.

| Alina_9354 a răspuns:

Barbatii se uita dupa multe fete, nu esti singura dar se uita ca dupa niste aventuriwinking Ai grija ca nu stii ce ti se poate intampla daca te incurci cu unul mai mare de 30 de ani...Cred ca un phsiholog te poate ajuta!

| Mya a răspuns:

Sunt varste la care o diferenta de 15-20 ani, nu se observa si ma refer la gradul de experienta de viata, maturitate si tot ce mai cuprinde acea perioada.Insa la 17 anisori ai tai, consider ca un partener cu 5-7 ani, ti s-ar potrivi mai mult! Asta avand in vedere ca iti doresti un baiat pe care sa nu-l vezi "copil".