| anonim_4396 a întrebat:

Am 18 ani si inca n-am avut niciodata o prietena mai mult nici n-am sarutat vreo una, credeti ca trebuie sa ma ingrijorez si toate aceste nu ca nu as arata eu bine pfff poate ca uneori sunt mai timid si n-am tupeu so invit in oras... voi ce ziceti?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Nu mai fi timid! Tu ce vrei, sa vina o fata la tine sa te invite in oras, sau sa te sarute?thinking
Fii mai indraznet!winking

| JustMeFlory a răspuns:

Te invit eu in oras si se rezolvalaughing

| alexxa a răspuns:

Timiditate...chatterbox... fa-ti curaj, fi mai indraznet...si o sa vina si sarutul alahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca vreunei fete ii place de tine de abia asteapta sa o bagi in seama. siti da si semnale.fii mai indraznet.si daca simti ceva pentru ea fa-o. ca si lor le place. ele asteapta.noi trebuie sa luam initiativa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cum sa n-ai tupeu, vrei sa aiba ea mai mult tupeu decat tine?

pierzi multe ocazii in viata daca n-au tupeu, daca nu stii sa te faci observat

si daca te-ar refuza, ce? N-ai fi nici primul si nici ultimul
Mie, cel putin, imi plac barbatii care stiu ce vor, hotarati si indrzneti
Bine, nu libidinosi, asta-i altceva
Si nu uita, fiecare e frumos in felul lui, fiecare sac isi gaseste peticul

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda...stiu cum te simti...si eu trec prin ceva asemanator... dar asta e... mergem inainte! crying