| ShowTim3 a întrebat:

Ce subiecte as putea avea cu o fata care o cunosc de ...3 zile? (puteti sa imi enumerati? ), imi place de ea, dar de data asta e altceva, nu imi place doar pentru ca arata bine.
Credeti ca daca o invit in oras va veni? si e bine sa o invit asa repede? Adica cand sunt mai multi vine, dar problema e ca eu sunt mai timid, si nu imi ies glumele chiar bine mereu, iar ailalti fac panarama maxima.
Ce pot sa zic nu arat frumos, sunt ingrijit, dar na ce rost are daca nu ma ajuta mama natura (adica am grija la haine, parfum, sa fiu spalat din astea, uneori chiar exagerez rau, am impresia ca imi put hainele si nu ma dau pe langa fete si cand ajung acasa imi pute tricoul a parfum de ma inec)
Nu stiu cum pot sa o fac sa ma placa, ea poate sa se joace cu oricine si de aia, dar nu e fitoasa.
Pareri? merge baiat timid + fata plina de energie... multa energie?
Si credeti ca s-ar uita la mine? desi nu sunt idiot si recunosc ca si eu daca as fi fata nu m-as uita laughing
Conteaza cum arati thinking (normal... ce dracu mai pun intrebarea )

2 răspunsuri:
| Cosmiinna a răspuns:

Hmm, de ce sa nu mearga? adica depinde ce cauta ea, de obicei subiectele vin de la sine, poti sa o intrebi cum merge cu scoala, sa iti povesteasca orice intamplare. sau daca o vei invita puteti comenta despre oamenii care trec prin fata voastra tongue si nu nu este prea repede, din moment ce va intelegeti bine sigur va accepta! bafta, sper sa iasa ceva frumos si nu iti mai face griji :*

| nesuferit a răspuns:

Nu conteaza cum arati, conteaza cum vorbesti, ce minciuni. Initial in discutie cautai pasiunile, cand leai gasit, inventeaza, abereaza, tot in juru la cee ce ii place ei, si ai sa vezi ca o sa mearga