| Sas a întrebat:

Am abordat o fată pe stradă și a fugit de mine, dar nu știu de ce.I-am zis bună și după s-a uitat la mine și a început să se distanțeze

18 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ti-am mai explicat si pe alte topice, sa lucrezi la comportamnetul si infatisarea ta, ca asta pune pe fuga fetele.

Doar atat esti capabil sa spui, un patetic "Buna"?
Ce esti tu, copil de scoala primara?

| Sas explică (pentru Violleta2022):

Ce sa fac la înfățișare?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sas):

Poate ca infatisarea ta este cea care nu le place...
Ia de te uita in oglinda, vezice trebuie schimbat: tunsoare, proaspat barbierit, haine mai moderne fara rupturi, pantaloni in vine sau tenisi, fara trening.

| Sas explică (pentru Violleta2022):

Nu știu care e problema, fac și sala

| Sas explică (pentru Violleta2022):

Nu știu cum sa îți dau o poză să mă vezi

| Violleta2022 a răspuns (pentru Sas):

Pune aici, ca-i gratis:
https://imgur.com/

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Fiindcă după ce s-a uitat la tine, și-a dat seama că nu e cazul.

| lpavel a răspuns:

Mai timida fata, n-o lua personal! Daca o cunosti sau o vezi des, salut-o in continuare iar la urma se va obisnui cu ideea ca o placi si cine stie... Bafta!

| VoidEternal a răspuns:

Pentru ca nimeni nu stie ce intentii are un tip care se apropie de o fata singura pe strada. E cam aiurea asa pe strada. Intr-un context social e altceva.

| Sas explică (pentru VoidEternal):

Nu am unde sa ies, timiditatea ma oprește

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Depinde mai întâi dacă ai abordat o fata pe care o " cunosti " nu random pe strada, altfel da, are toate motivele sa se sperie, sunt mulți dubioși în lumea asta.

| Sas explică (pentru Alexia999997777777777777):

Și trebuie să abordez pe stradă?

| Alexia999997777777777777 a răspuns (pentru Sas):

Dacă nu o cunoști o persoana, mai bine nu.
Devine puțin ciudat.

| Robert2526 a răspuns:

Probabil ca ai fata de dubios laughing sau o atitudine ciudata

| just4ubr2015 a răspuns:

Inseamna ca ea e dusa cu pluta daca fuge ca nebuna las-o in pace o perioada si ignoro si va veni la tine ea

| Mynameis93 a răspuns:

Poate e mai timidă?

| Crhis a răspuns:

2023 frate... Dar totusi poti incerca cu altele nu te lasa batut. Dar probabil te uitai in alta parte cand vorbeai cu ea sau te uitai fix in ochii ei cu o privire serioasa. incearca sa zambesti cand faci contact vizual

| mariancirmuz567 a răspuns:

Buna sunt fata de pe strada, miroseai a ****, nu aveam ce sa fac