| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut o fata aseara la bar...ne-am dat la vorba,am vorbit pana cand mi-a dat de inteles ca vrea sex. Totul ok pana aici, faza e ca in bautura i-am pus GHB, dupa ce a intrat in stare de euforie am intretinut relatii sexuale in toaleta barului, la sfarsitul actului sexual, vazand ca abia se mai tine pe picioare,am luat-o acasa. A 2a zi (azi dimineata) nu stia cum a ajuns la mine si ce a facut aseara, i-am povestit tot, mai putin faza cu drogul. Acum imi este putin frica am 17 ani, daca se va complica cazul ce voi face?sad va rog o parere...fara ironii,stiu ca am gresit.

5 răspunsuri:
| Andrei233 a răspuns:

Vezi că e nasol rău dacă se află.

| catalin94 a răspuns (pentru Andrei233):

Stiu doar ca acest drog nu se depisteaza la analize.totusi incerc sa ma incurajez singur ca nu se va afla

| Andrei233 a răspuns (pentru catalin94):

Până la urma, panarama e panarama şi drogată, şi trează.Dar legile astea tâmpite...

| catalin94 a răspuns (pentru Andrei233):

Dastraight face

| Bianca1001Bia a răspuns:

Spune-i sau mai bine incearca sa o convingi ca ea a vrutwinking