| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut o fata aseara la bar...ne-am dat la vorba,am vorbit pana cand mi-a dat de inteles ca vrea sex. Totul ok pana aici, faza e ca in bautura i-am pus GHB, dupa ce a intrat in stare de euforie am intretinut relatii sexuale in toaleta barului, la sfarsitul actului sexual, vazand ca abia se mai tine pe picioare,am luat-o acasa. A 2a zi (azi dimineata) nu stia cum a ajuns la mine si ce a facut aseara, i-am povestit tot, mai putin faza cu drogul. Acum imi este putin frica am 17 ani, daca se va complica cazul ce voi face? va rog o parere...fara ironii,stiu ca am gresit.

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

Lol laughing Daca zici ca e prostituata de ce iti faci griji? Asta e treaba ei pana la urma, daga o deranja renunta de mult oh go on

3 răspunsuri:
| KaterinkaBoy a răspuns:

Cum dracu ai putut sa faci asa ceva! Chiar esti atat de incompetent incat sa nu poti cucerii o fata fara sa ii pui ceva in bautura? Ce faci? Ii ceri scuze si daca mai asemenea tendinte iti tragi un glonte in cap pentru binele societatii(Iti imprumut eu arma si munitie).Psbig grine acord cu tot ce a spus Anaxor96!

| catalin94 a răspuns:

Oameni buni...era prostituata! ce era de cucerit?

| Anaxor96 a răspuns:

In cazul in care ce spui e adevarat (ceea ce nu prea cred) ESTI UN TAMPIT! Se vede ca nu poti cuceri o fata doar cu capacitale tale fizice asa ca ai apelat la droguri! Ce poti sa faci? Sa-i ceri fetei scuze si sa te spanzuri! FRAIERULE!