| deea2797 a întrebat:

.Am cunoscut un baiat de ceva timp,dar eu il cunosteam din vedem de mult timp,dar nu am vorbim niciodata pana acum.Si am început sa vorbim,am iesit la patinoar cu el de doua ori(tot acolo am facut cunoștința ) si am mai iesit intr-o dimineața la o cafea cu el,dar eu am venit si cu o prietena cu mine,iar de atunci nu am mai vorbit el.Am uitat sa specific ca el locuiește in Germania normal,dar el vine in orașul natal doar de sărbători si vara, iar de stat sta doar 3 saptamâni.
Ceea ce nu înțeleg este faptul că el a facut pasul sa vorbească cu mine si să încerce să mă cunoscă,iar dintr-odată s-a schimbat și nu mi-a mai dat niciun semn.Totul începând sa se schimbe din dimineața aceea in care am iesit la cafea sadI-am cerut telefonul lui ca să pot vedea ce telefon este,dar dupa câteva secunde înainte sa i înapoiez telefonul,el a primit un mesaj de la o "❤️-inima",iar eu i l-am dat inapoi fără sa zic nimic,dar la sfârșit înainte să plec el a început sa zica :"De ce pleci? Ma superi. Nici că o să mai ies cu tine (râzând) ",iar eu am zis uitându-ma in alta parte :" Nu este problema pentru ca ai cu cine sa iesi,cu aceea inima,intelegi tu." -m-am dus la el si l-am sărutat pe obraz,iar el a zis : vorbim ",dar eu șoptind încet : "Stiu că nu mă vei mai cauta".
Nu înțeleg de ce a încercat să imi cucerească inima,iar dupa să o frângă in doua?
Puteți să imi spune-ți de ce a facut acest lucru?
Am uitat sa specific ca el are 23, iar eu 17.

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Omul a venit in Romania ca sa agate fete de aici simplu, doar nu crezi ca cauta mireasa, cauta aventurii si atat, nu inteleg de ce isi faci asa mari sperante de la un necunoscut omul vrea sex tu ai aflat de inimoara s-a dus la aia simplu

| R0R0 a răspuns:

Scrie-i tu. Mesaj pe telefon, pe Facebook(nu conteaza). Spune-i ca ti-ar placea sa va reintalniti.