| AnonimaDinBucuresti a întrebat:

Am cunoscut un baiat prin intermediul internetului, avand si prieteni comuni.Cand ne am cunoscut m-a dus intr-un loc mai retras si a inceput sa ma sarute pe obraz, apropiindu-se incet-incet de buze. Eu simtindu-ma incomfortabil l-am impins si am incercat sa plec. El a venit dupa mine si la un moment dat m-a prins de maini. Scaparea mea a fost ca sunt mai solida si am avut destula forta, incat sa scap. Dupa cateva ore i am scris sa nu ma mai caute.
Acum imi pare rau ca i-am spus sa nu ma mai caute niciodata si imi e foarte dor de el... Voi ce ziceti? Sa ii dau mesaj? Va rog dati-mi exemple de mesaje!
Multumesc anticipat! Xoxo

Răspuns Câştigător
| daydream21 a răspuns:

Daca esti sigura ca il cunosti si ca sti de ce este in stare si daca chiar iti pasa de el si iti este dor de el atunci ar trebui sa ii spui adevarul.Ca te-ai simtit inconfortabil si ca ai vreau sa o ia mai incet. Sau daca nu vrei sa ii spui adevarul ii poti spune ca iti pare rau ca ai reactionat asa si ca ai nu ai vorbit serios(ii poti spune ca treci printr-o perioda mai naspa) insa dupa mine cea mai buna varianta este de a ii spune adevarul. Daca dupa nu te mai vrea inseamna ca nu a fost sa fie. Daca chiar ai inceput sa ai sentimente puternice, nu renunta! Insa, il cunosti atat de bine incat sa poti avea incredere in el? Daca nu, eu zic sa ai grija pe cine lasi in viata ta. Acestea sunt doar niste simple sfaturi. Decizia iti apartine. Sper sa iei decizia corecta. Succes! Xoxo

5 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Aproape ca te-a violat, iar tu spui ca iti e dor de el? Eu nu l-as mai cauta!

| BlackRose03 a răspuns:

Poveste de dragoste mai intensă decat Twilight.
Ma abtin...

| Victoria18 a răspuns:

Fata mea, e clar ca asta se dadea pe langa tine ca sa accepti sa te duca undeva si sa te culci cu el daca nu Doamne fereste chiar sa te violeze acolo sau altundeva. Nu e normal sa sara asa cu saruturi si d-astea de la prima intalnire, s-a apropiat deja prea mult de la prima intalnire de tine, e clar ca voia doar sex. Totusi, nu trebuia sa accepti sa va vedeti intr-un loc retras, cel puţin trebuia sa iei o prietena cu tine. Mi se pare suspect sa te duca intr-un loc retras. Ai scapat ieftin. Unele, doamne fereste sunt violate cum cred ca era si intentia acestui baiat. Uita-l, a dovedit deja ce comportament jegos are.

| AnonimaDinBucuresti explică (pentru Victoria18):

Noi am stabilit ne vedem intr-un parc, dar cand eram pe banca mi-a spus ca a vazut o fosta de a lui si ca nu se simte confortabil. Apoi eu i am sugerat sa mergem intr-un loc al parcului unde nu era nimeni. De violat nu ma viola bcs avem 14 ani amandoi.

| AliTheo18 a răspuns:

Nu mai inteleg nimic, ori vrei, ori nu vrea, pare ca te-a hartuit, pe bune. laughing Cine stie cu ce nebun te-ai vazut.