| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de niste raspunsuri urgente. Azi am mers la prietenul meu si ne-am masturbat, dupa ce a ejacuat m-a masturbat si pe mine, si imi este frica sa nu fi ramas sperma pe mana lui. Oare sunt sanse sa raman insarcinata? L-am intrebat si mi-a spus ca nu avea sperma pe mana, dar totusi mi-e frica. Ce ar trebui sa fac? Nu eram in perioada fertila si sunt inca virgina. Dar totusi daca sperma ar fi fost pe mana si ar fi ajuns in zona vaginului as fi putut ramane insarcinata? sad Va rog sa raspundeti cat se poate de matur si nu va bateti joc. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

NU. In conditiile descrise de tine instalarea unei sarcini este practic imposibila deoarece in primul rand nu erai in perioada fertila. Deci chiar si in cazul in care printr-o minune ar fi ajuns vreun spermatozoid in vaginul tau si ulterior acesta sa treaca in uter ajuns acolo, nu ar fi avut ce fecunda.De asemenea este extrem de mica probabilitatea de a se intampla un astfel de transfer involuntar de sperma. In ori ce caz posibilitati reale de sarcina NU EXISTA.Te poti linisti si bucura de iubirea ce iti este acordata.

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Voi virginele sunteti batute rau de tot in cap, paranoia sarcini inactiveaza capacitatea creierului de a functiona rational, ca sa nu mai zic lipsa cunostintelor de baza a anatomiei organului sexual feminin, jalnic si de plans. nu ai cum sa ramai insarcinata din moment ce nici macar nu a intrat penisul in vagin. ca sa ramai bortoasa e nevoie de ejaculare in interior. cand mai faceti sex, faceti k-lumea

| Emilian65 a răspuns:

Daca a avut sperma pe mana cand te-a masturbat pe tine, este posibil sa apara un bebe mic.

| Suck a răspuns:

Nu esti insarcinata, nu e chiar asa usor de facut un copil.

| KMaddieK a răspuns:

Nu.