| AndaluziaM a întrebat:

Am facut un cover piesei" Writing`s on the Wall" de la Sam Smith, si vreau sa stiu parerile voastre >-- https://www.youtube.com/watch?v=NraePqDRn6U

10 răspunsuri:
| R0R0 a răspuns:

Buna!

Ai cantat frumos!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negativul ăla e disturbing, mă enervează că te acoperă.
Nu prea mă pricep, dar îmi place vocea ta.

| AndaluziaM explică (pentru anonim_4396):

Multumesc frumos :* :*, am gresit putin in legatura cu el.dar am sa mai postez si alte piese, poti sa te abonezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Canti super, m-am abonat la canalul tau uraa sunat a 10

| SebylVane1890 a răspuns:

Mult de munca mai ai, se vede clar, in special la inceput.Ar trebui, avand in vedere ca vrei sa devii artista, sa incerci sa fi mai 'calda', sa interactionezi cat de putin cu publicul, respectiv camera.Incearca sa cauti o camera cu rezonanta mai buna si sa muncesti multbig grin
Imi place mult alegerea piesei, dar cauta data viitoare sa faci video-ul mai lung, e prea scurt.Scrie 'cover'' cand faci unul, in ideea de a deveni videoclipul putin mai vizibil.
Nu sunt pareri autorizate de artist, doar de un simplu iubitor de muzica, sper ca te ajuta cu ceva.
Ai in gat cu ce, dar mai ai de lucruhappy
Succes!

| AndaluziaM explică (pentru SebylVane1890):

Ai dreptate, la comunicare nu stau asa bine dar am incerc sa remediez si asta, cat despre cantat cum ti-s-a parut?

| SebylVane1890 a răspuns (pentru AndaluziaM):

Mi-a placut, se vede ai ceva in gat.Nu ai de ce sa iti faci griji la capitolul asta. Talentul se vede din prima doar ca trebuie putin slefuit
Norocbig grin

| FataȘarpe a răspuns:

Vocea faina, dar negativul ma zgarie pe creier, si impiedica ecoul vocii.
Sfat: fa un video in parc(sau cetate, padure, y.k.), fain-frumos, si inregistreaza melodia undeva in baie, dar ai grija sa fie negativul mult mai incet si vocea ta sa creeze ecou.

| AndaluziaM explică (pentru FataȘarpe):

Multumesc din suflet pentru apreciere, am sa tin cont de sfaturile tale, am sa mai postez si alte piese, poti sa te abonezi pentru a`mi vedea evolutia, o zi buna!