| nicoleee30 a întrebat:

Am fost cu un baiat timp de 1 an. Si acum vreo 3 luni ne-am despartit oficial, insa de atunci ne vedem foarte, foarte des. ne sarutam, imbratisam, dar de multe ori facem lucrurile astea pe ascuns happy Si pentru ca ne intelegem asa bine, mi-am facut curaj si i-am pus intrebarea: Vrei sa fim din nou impreuna? El a ezitat raspunsul si ba odata mi-a spus ca vrea sa fim prieteni, ba odata mi-a spus ca nu stie inca ce vrea. Nu inteleg.ce ii in capul lui? Prin raspunsurile astea 2 credeti ca mai am o sansa? Sau numai ma vrea si doar se foloseste de mine? Chiar nu inteleg.

Răspuns Câştigător
| copilciudath a răspuns:

E ciudata situatia. si eu am patit-o dar int-un final ne-am impacat. legat de raspunsurile lui ar trebui sa iei o initiativa daca chiar iti doresti sa te impaci cu el. ar fi bine sa vorbiti odata serios despre asta si sa lamuriti problema, si daca primesti tot raspunsuri indecise, ai putea sa incerci sa renunti ca daca nu s-ar putea doar sa se foloseasca de tine, sau si mai grav, sa fie si alta fata in viata lui. daca tot va intelegeti bine, ar fi nasol sa aveti o relatie "ascunsa"