| Alexandru1410 a întrebat:

Am intalnit o fata de curand si imi place de ea, dar nu stiu daca ei ii place de mine. Sa ii spun ca o plac?

6 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Spune-i, nu ai nimic de pierdut.

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu ai nimic de pierdut asa ca este mai bine sa o faci acum decat sa mai astepti deoarece s-ar putea sa fie altul mai iute si sa ti-o "sufle". Succes.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Decat sa regreti mai tarziu mai bine ii spui acum.S-ar putea sa te refuza, dar cel putin ai avut curaj

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Da, spune-i, poate te place si asteapta ca tu sa fi cel care face primul pas. Oricum nu ai nimic de pierdut daca-i spui ceea ce simti.

| BlackAndWhite1 a răspuns:

Spune-i!

| AlexandraAlle08 a răspuns:

Încercarea moarte n-are.