| BassMusic98 a întrebat:

De curand imi place foarte mult de o fata. Curand o sa mergem la un film, singuri ( fara alti prieteni ). Nu stiu cum sa ii spun ca o plac foarte mult. Eu sunt mai timid... si nu prea stiu cum sa o fac. Ceva idei cum as putea sa-i spun ca o plac? Eu am 16 ani iar ea are 15. Multumesc

Răspuns Câştigător
| SairiaBlock a răspuns:

Hey.
Încearcă să te porţi cât mai frumos cu ea şi să fii cât mai natural. La sfârşitul filmului să îi propui să vă plimbaţi puţin, iar în timpul acestei plimbări să îi mărturiseşti încet, încet sentimentele tale pentru ea. Spune-i că te gândeşti la ea mai tot timpul şi întreab-o ce consideră ea despre tine, dacă îţi împărtăşeşte sentimentele.
Dacă, din păcate, spune că te vede doar ca pe un bun prieten, comportă-te în continuare frumos şi zâmbeşte şi încearcă să o cucereşti, căci nu se ştie niciodată.winking
Spune-i că ea înseamnă enorm de mult pentru tine şi că ai ajuta-o în orice situaţie.
Succes! Şi prinde încredere în tine, de asta ai nevoie!

4 răspunsuri:
| Msadjsafsdgfdsfdss a răspuns:

Hei,daca iti place cu adevarat de ea, ar trebui sa-ti invingi timiditatea happySpune'i ca iti place de ea, iar daca nu poti fata in fata, poti sa-i dai un mesaj, nu stiu laughing happy

| loveahhhh a răspuns:

Intreab-o daca te place si daca iti raspunde cu da sau cu intrebarea dar tu inseamna ca te place si ar trebui sa ii spui ce simti daca iti spune ca nu incearca sa descoperi daca e adevarat si daca e nu o forta sa te placa.

| Pissic a răspuns:

Ii poti spune in timpul filmului..sau iti faci curaj si cand mai deschideti un subiect de discutie incerci sa ii spui, mai in gluma mai in serios, dar ii spui. fetelor la plac baietii timiziwinking succes