| DeleteAcount a întrebat:

Am nevoie de ajutor! imi place un baiat, el este mai mare decit mine cu 5 ani, nu este problema in virsta ....ne cunoastem de 2 luni si ne impacam foarte bine,dar stiti cum e"cred" au fost niste momente in care am fost mai mult ca prieteni(priviri,zimbete,complimente...)si am cam inceput sa-l plac!
Acum ca a venit toamna,ploile nu ne prea vedem, iar ceea ce aveam noi in comun erau antrenamentele la care mergeam impreuna.
eu sunt o fire mai mindra de mine (sau nu stiu cum sa zic)...dar pe de alta parte as dori sa-i scriu pentru ca demult nu am mai vorbit...
Si nu doresc sa pierd macar acea prietenie...dar sigur ca as dori sa fie si mai mult de atit

Astept sfaturile voastre!

2 răspunsuri:
| AleeAlexaaandraaa a răspuns:

Pentru inceput mergeti si voi in oras, si mancati ceva, beti suc etc. Si acolo sa incepi sa vorbesti cu el, si sa il mai intrebi ceva de genu,, Mai vrei sa iesim canva'',; sper ca te-am ajutat

| DeleteAcount explică (pentru AleeAlexaaandraaa):

Merci
Pai...am iesit intr-un fel in oras duminica cu aproximativ o saptamana in urma, insa nu imi place sa iau eu initiativa, asta e tot o problema,
desi atunci el m-a invitat.