| Razvan123456 a întrebat:

Am nevoie de ajutor... vreau sa imi cumpar un laptop nou (eu sunt un gammer)nu gasesc ceva destul de bun pentru mine am un buget de maxim 25 de milioane si mi-ar placea sa gasesc unu lu placa video de minim 2.5 gb rami si procesor de minim 3 ghz daca ma puteti ajuta un link o reclama orice...

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

O placa video de asemenea capacitate cota de la 1600 lei in sus, singura. Tu vrei un laptop cu acelasi pret? Un laptop de asemenea putere porneste de la 4500 lei in sus.

| Razvan123456 explică (pentru Salontanul):

Da multumesc dar tin sa gasesc un laptop la un pret rezonabil nou.al meu este cam vechi si m-am cam plictisit de el.si cred ca la specificatia dumneavoastra cu placa video pe langa cele 16 milioane se mai adauga si serviceul. oricum laptopul meu e cam varza (fujitsu Siemens):dmai mult ma joc pe PC dar eu calatoresc mult si tin servere de counter-strike si as avea nevoie de un laptop pentru a le tine deschise mai non stopor. icum multumesc de ajutor