| MuzicaBooM a întrebat:

hey,stie cineva care e la Scoala Centrala adresa sau mailul doamnei Lef?
va rog ca am nevoie urgent

scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Nu a mers sa fac cont.Asta este tot ce am gasit:http://www.calificative.ro/profesor-ed-fizica/lef-maria

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.Din ce oras?

| MuzicaBooM explică (pentru darrio2007):

Școala Centrală din București te rog daca stii sa imi spui mersi mult! Daca faci asta dau FUNDA!

| darrio2007 a răspuns:

Vezi aici.Fa-ti cont sa vezi toti profesorii.http://www.colegiimei.ro/Scoala-Centrala-BUCURESTI-4558/profesori

| MuzicaBooM explică (pentru darrio2007):

Așteaptă doar sa vad si daca merge primesti FUNDA!

| MuzicaBooM explică (pentru darrio2007):

Nu merge...Fa tu te rog cont si spune-mi si primesti o FUNDA Mare si te voi ajuta mereu cand vei avea nevoie așa cum ai făcut si tu! Dar nu uita...Fa tu cont si caută adresa de mail sau de acasă al doamnei Maria Lef

| darrio2007 a răspuns (pentru MuzicaBooM):

Profesoara de educatie fizica?

| MuzicaBooM explică (pentru darrio2007):

Da este educație fizica

| MuzicaBooM explică (pentru darrio2007):

Merci am sa îți dau FUNDA pentru ca măcar m-ai ajutat

| darrio2007 a răspuns (pentru MuzicaBooM):

Imi pare rau ca nu am putut mai mult.Te pup.O zi buna in continuare.

| darrio2007 a răspuns (pentru MuzicaBooM):

Nu a mers sa fac cont.Asta este tot ce am gasit:http://www.calificative.ro/profesor-ed-fizica/lef-maria

| MuzicaBooM explică:

PS:Școala Centrală e din București
Va rog repede pana luni

| MuzicaBooM explică:

Da este de educație fizica