| DeDeniisaa a întrebat:

Prietena mea cea mai buna are prieten, relația noastră s-a răcit mereu este cu el, ma cheamă și pe mine dar eu ma simt în plus. Înainte rămânea la mine, ieșeam mereu acum nu se mai dezlipește de el. Sunt fericita pentru ea dar în același timp nu vreau sa o pierd. sad ce sa fac?

1 răspuns:
| Alexul99 a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu ea despre asta si sa isi faca timp si pentru tine, daca sunteti prietene atat de bune, sigur va reactiona bine si nu te va da de o parte, dar in acelasi timp incearca sa nu le stai in cale, e mai bine asa happy