| anonim_4396 a întrebat:

Am o gramada de cosuri. Vreau niste retete de masti facute in casa! Funda pentru cele mai multe!

2 răspunsuri:
| diana_6879 a răspuns:

Lamaie, miere + scortisoara, ceai de musetel cat suporta fata de fierbinte, zineryt, aspirina + apa, mar, cartofi (rondele) bafta funda?>

| mada_6524 a răspuns:

Sal
-rosii-tai rosia in bucati si sa o pisezi, aplica apoi pasta pe intreaga fata, las-o sa actioneze timp de 10 – 15 minute, iar apoi clateste-o cu apa calduta.
-portocale si lamai-rade niste coaja de portocala sau de lamaie si adauga putina apa peste ea. amesteca pana se formeaza o pasta si aplic-o pe zonele afectate. las-o sa actioneze timp de 15 – 20 de minute.
pe mine ma ajuta