| Maarryyaaa a întrebat:

Heyy.
Am si eu o dilema..Intra 5 si 6 mi-a placut de un baiat din clasa la mine(si inca imi mai imi place).
De cand am trecut in a 7 a ma mai chinue..Adica vine si ma atinge..adica pe scurt ma tachineaza..se mai uita la mine uneori cu priviri din alea.dar aleteori e mai rece.dar in ultima saptamana nu ma last in pace de loc. faza e ca a incepyt sa-mi dea cu palma la fund si asta ma surprinde pentru ca inainte la adevar si provocare nici nu vroia sa ma pupe pe obraz.nu stiu ce sa cred... vreau sa stiu daca ma place dar nu vreau sal intreb ca e destul ca pana acum sa purtat diferit cu mine adica mai rece..In sfarsit se comport mai.
A si a zis ca atunci cand imi da cu palma la fund se simte ca o minge.
Ma rog.Ce sa fac?
a si imi mai pune piedici,se impinge in mine, ma tot atinge, uneori vreau doar sa ma sacaie.
ce inseamna asta?
vrea sa-si bata joc de mine?
voi ce credeti?

7 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Inseamna ca e copil, imatur si se joaca cu tine

| Alexandra_Madalina_1990 a răspuns:

Sigur te place dar nu stie cum sa se bage in seama cu tine si incepe sa te tachineze, fi mai rea cu el adica cand iti pune mana pe fund plezneste-l nu-l mai lasa.Bafta!

| Maarryyaaa explică (pentru Alexandra_Madalina_1990):

Dar daca il intreaba cineva nu zice nimic..si uneori ma mai face proasta:-(((((((
chiar crezi ca ma place?
si daca da ce sa fac in continuare?

| cristicrisu a răspuns:

Am avut si eu o colega d'asta cand eram... mica. Ideea e ca acel baiat nu o sa fie niciodata cu tine...ma scuzi ca iti spun asa direct...dar baietii se maturizeaza mai greu..si ny prea coincide varsta voastra...el inca este copil.tu poate incepi sa te maturizezi. Nu ii spune nimic nu face prostia asta ...afla ce ii place fai pe plac ...gen sa vada ca ii esti drag. Poate. poate ...mult noroc!

| Maarryyaaa explică (pentru cristicrisu):

Cum adica nu coincide varsta noastra? el e in clasa cu mn..adica tot a 7a.

| cristicrisu a răspuns (pentru Maarryyaaa):

Ma refeream la gradul de maturitate ..si imaturitate!

| cristicrisu a răspuns:

Iti este drag ..ma scuzi sunt pe telefon! laughing