| alex2007 a întrebat:

Am o intrebare mai,, intima" eu la penis nu am fimoza sau pielea aceeia care acopera capul penisului este vreo problema daca nu o am... astept raspuns

4 răspunsuri:
| Rustin a răspuns:

Iai intrebat pe ai tai daca nu teau dus la doctor sa-ti faca "circumciziunea'?

| AndreiIulian a răspuns:

Daca nu mai ai pielea aia inseamna ca ai fost circumsic cand erai mic.
Stai linistit, e normal.

| Edward_2553 a răspuns:

Intrebarea asta se pune la categoria sanatate

| ZooM a răspuns:

Nu nu este nici o problema big grin fieare are penisul lui :p nu conteaza cum arata conteza ce poti face cu el big grin fundita?