| ElyElyna a întrebat:

Am o problema la scoala si nu stiu cum sa o rezolv : de putin timp m-am mutat in banca cu o fata pe care o zi o suport iar alta data nu, fiind in zodia capricornului ma enervez foarte tare dar nu pot sa-i zic in fata ceea ce simt, ba chiar mi-a "furat" prietenia cu alta colega, ce ma sfatuiti sa incerc?

Răspuns Câştigător
| HBK a răspuns:

Incearca sa lasi deoparte acest gand, ca zodia te-ar putea influenta intr un anumit fel.Nu esti obligata sa iti placa de acea fata, e dreptul tau sa iti alegi prietenele. Dar tin sa-ti spun sa fii si tu mai ingaduitoare, sa intelegi si pe altii, felul lor de a fi.

3 răspunsuri:
| Ros3Blu3 a răspuns:

Spune-i direct in fata e cel mai bine :*:*:*:*nu esti obligata sa iti placa de ea si nu o lasa sa iti fure prietena big grin

| covexrobu a răspuns:

Ce legatura are zodia cu treaba asta? Nu o suporti din alte motive nu din cauza zodiei. Horoscopul este o mare vrajeala si o inselatorie. Pleaca de langa ea si gata s-a rezolvat problema.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce are zodia cu persoana?¿ In general cel din zodia capricornului sunt persoane foarte sociabile și glumețe dar au un umor aparte.Si cum sta treaba ca o zi o suporți și alta nu? Cred ca toata problema vine de la tine nu de la colega de banca. Poate sunt zile când ești stresata și atunci nu suporți pe nimeni nu numai pe ea. Încearcă sa vezi unde e problema la tine.
Bafta.