| Monster10 a întrebat:

Am o problema.M-am epilat la organul sexual.Am 15 ani, 16 cm cind am erectie are aia.Ma scarpin intr-una decind m-am epilat.A trecut o saptamana.Mi-e rusine in public, peste tot am o dorinta ce ma sufoca de a ma scarpina.Cind trece? Ce pot face?

4 răspunsuri:
| piticelm a răspuns:

Ar fi bine sa te dai cu pudra de talc mentolata cat timp stai acasa. Eventual cu o crema de galbenele.Probabil ai o iritatie sau din cauza ca iti creste pilozitatea la loc, poate ai pielea mai sensibila.Mai sunt si alte creme la farmacie, ai putea sa te duci sa ceri.

| Liviu a răspuns:

That's sucks.Am facut-o si eu pe la varsta ta. Diferenta intre mine si tine, era ca eu nu prea dadeam 2 bani pe chestia cu 'ma vede lumea' Ma manca, ma scarpinam.O data se oprise o masina cu 2 doamne si se uitau asa atent de parca faceam planuri de viitor cu mircea badea. Oricum, foloseste crema de epilat, nu ai mancarimi (asa multe) laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Te-ai iritat, dar o sa-ti treaca.
Daca folosesti bigul, foloseste unul bun, de preferat gillete, impreuna cu o crema de ras.
Foloseste, de asemenea, benzile depilatoare, ceara calda sau crema depilatoare.Si niciodata bigul direct pe piele.

suntserios
| suntserios a răspuns:

O sa iti treaca peste inca vreo saptamana. Daca o aveai de 17 cm te manca doar 3 zile asa...