| lolipopgirl a întrebat:

Am o relatie pe care nu mi-o doresc. cum sa ii spun baiatului ca nu mai vreeau sa fiu cu el fara sa il ranesc?

2 răspunsuri:
| adrianajollie a răspuns:

Ii spui ca ai trecut inainte sa va cuplati printr`o deceptie, ai vrut sa treci mai departe, ai facut tot posibilul sa tii la el insa nu poti... si ca mai bine ramaneti amici decat sa iti bati joc de el samd happy

| YourAngel a răspuns:

Buna! Spune cea ce simți tu, fără jena si fara ascunziș. Spune -i ce aveți în comun sau ce nu aveți, de ce ar fi mai bine pentru voi sa nu mai fiti împreună, fi sincera, si spune cea ce-ti dictează inima.
La urma urmei puteti sa rămâneți măcar prieteni, dacă observi ca totuși tine foarte mult al tine.

Important este sa fi tu insati!
Bafta:*