| xFunkyGirlsX a întrebat:

Am o verisoara care are 12 ani.Cate kilograme ar trebui sa aiba daca are 1.55 metri.

Răspuns Câştigător
| inger02 a răspuns:

Buna! depinde de fiecare pers. daca ai o varsta si o inaltime nu inseamna ca trebuie neaparat sa ai niste kg fixe. pai ar trebui sa aiba 36, 37 e ok pentru varsta ei. nu conteaza kg conteaza sa fie ea sanatoasa.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

35 kg minim

| printesuca1999 a răspuns:

Pai verisoara ta ar trebui sai aiba 40-45 de kg (pentru ca fetele trebuie sa aiba -10 ca sa zic asa din inaltime) big grinbig grinbig grin Funda? plsss♥

| Onn3 a răspuns:

45 cel mai bine daca are mai mult nu e o prb

| Draganna a răspuns:

La varsta si la inaltimea ei ar trbuii sa aiba minim 47 si maxim 51! Verisoara mea este medic si raspunsul meu nu este dat la
nimereala! Funditabig grin?

Răspuns utilizator avertizat
| xFunkyGirlsX explică (pentru Draganna):

Mie mi se pare cam mult pentru varsta ei eu am aflat ca ar trebui sa aiba 40-45 nu 51 max oricum mersi pentru raspuns