| ByMine a întrebat:

Am par cret si nu il mai suport.Asi vrea si eu sami intind parul cu placa dar l-am intins de 2 ori si s-a cam ars,deci am decis sa nu mai fac asta, eu sincer n-am treaba cu el da m-am saturat de colegii care ma striga "cap de matura " prin clasa sad si in fiecare zii cand ma uit in oglinda imi vine sa o sparg straight face Daca stiti ceva solutii care reduc volumul parului spuneti-mi si mie, dar doar daca sunteti siguri ca sunt bune...pentru ca mi-am luat si eu o gramada care nu sunt bune de nimic sad

Răspuns Câştigător
| Mademoiselle18 a răspuns:

Si parul meu a avut intr-un timp foarte mult volum insa mi-am schimbat samponul happy It recomand produsele de la Yves Rocher. Incearca sa ti-l piepteni cu o perie in timp ce ti-l usuci.In ceea ce-i priveste pe colegi, consider ca nu ar trebui sa pui la suflet tot ce auzi de la ei.Tot ce conteaza este sa te simti bine in pielea ta! Sper ca te-am ajutat :*

| ByMine explică (pentru Mademoiselle18):

Am incercat si sa schimb samponul, dar nu cu un produs de la Yves Rocher, dar oricum mersi de incurajare :*

| Mademoiselle18 a răspuns (pentru ByMine):

N-ai pentru ce :* Multumesc pentru fundita puppy dog eyes

3 răspunsuri:
| raluu12 a răspuns:

Datil cu......iti dau raspunsul doar daca imi dai fundiza:s