| AnonimAwesome a întrebat:

Am probleme, o visez aproape in fiecare noapte pe florencia bertotti(nini) chiar ca a devenit obsesie, dupa fiecare vis toata ziua ma gandesc la ea, oare de ce o visez incontinuu? va rog mult raspunsuri la funditzzaa

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Oo cred ca te-ai indragostithappy, toti atat fete cat si baieti se indragostesc la un moment dat de o vedeta [actor/actrita, cantaret/cantareata], daca vrei sa scapi de acea dragoste pur si simplu lasa timpul sa treacahappy si mie mi-a placut la un moment dat de o vedeta, dar nu am bagat in seama, am lasat timpul sa treaca si gata, s-a terminathappy. Succes!:*

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

@lloveanonim ma bucur ca ti-am fost de ajutor^^. Multumesc de apreciere, o zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lollll te-ai indragostit da nu-ti face speranteca ca 1.are iubit federico amador(thomas) 2. un bebe 3.are 27 de ani lol